in

Нова Серија од креаторот на La Casa De Papel! Sky Rojo!

Доаѓа нова серија на Netflix од Álex Pina, креаторот на La Casa De Papel..

Netflix, кој објави трејлер за серијата што ќе се појави на 19 март, веќе успеа да привлече внимание.

Епизодите од серијата, која ќе трае две сезони, а епизодите ќе траат околу 25 минути. Во драмата играат Вероника Санчез (Корал), Лали Еспосито (Венди), Јани Прадо (inaина), Асиер Етхеандија (Ромео), Мигел Анхел Силвестре (Моизе), Енрик Окер (Кристијан), Маја Дан (Клара) и Клои Дан.

Заплет на серијалот Sky Rojo:

Корал, Венди и Џина бегаат од Клубот на невести за да ја добијат слободата. Но љубовните птици Ромео и неговите луѓе Моиз и Кристијан се решени да ги фатат. Трите жени се соочуваат со секакви опасности заедно во ова лудо и хаотично патување и живеат секоја секунда како да е нивниот последен момент. Жените, кои исто така го зајакнуваат своето пријателство во овој процес, откриваат дека се посилни заедно и имаат повеќе опции за да ја повратат контролата над своите животи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote