in ,

Што?Што?

Ким Кардашијан признава: Бев очајна за слава!

 Во најновото интервју Ким Кардашијан призна дека била очајна за да стане популарна.

За време на Keeping Up With The Kardashians: The Reunion, после финалната епизода на шоуто, старлетата објасни колку многу била спремна да жртвува се кога била помлада, за да стане најпопуларната жена во светот.

Ким призна дека за да биде сликана од папараците, таа намерно ги посетувала најпопуларните локали во Лос Анџелес со надеж дека ќе заврши на насловните страници на магазините. За прв пат таа се појавила на насловните страни во 2007 година и оттогаш се повеќе и повеќе расте нејзината популарност.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote