in

КАКО Е МОЖНО?! Девојка одгледува пчели без никаква заштитна опрема! [ВИДЕО]

Американка по име Ерика Томпсон буквално им шепоти на пчелите. Еве ги тие снимки каде безстрашната Ерика Томпсон одгледува пчели без никаква заштитна опрема!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote