in

Погледнете го ова застрашувачко ВИДЕО во кое ОГРОМЕН гуштер ги уништува рафтовите во супермакетот!

„Огромен гуштер уништува супермаркет“ изгледа како сцена од некој филм, но во овој случај тоа е реалност. Овој настан се случил во Тајланд и без да видите тешко дека ќе поверувате. Погледнете за што станува збор:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote