in

Прекрасен гол-првенец на Урош Рачич! [ВИДЕО]

Урош Рашиќ го одбележи своето деби во Ла Лига, и тоа како! На дуелот помеѓу Атлетико и Валенсија тој постигна спектакуларен гол од 25 метри.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote