in

Премиерот на Тајланд, Прајут изфрустриран од прашањето, фрли средство за дезинфекција врз новинарите! [ВИДЕО]

Премиерот на Тајланд, Прајут Чан-оча, беше лут на прашањето од новинарите. Па тој потоа ги испрска новинарите со средство за дезинфекција! Еве ги тиа моменти!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote