in

ПРИЗНА! Српската пејачка Гоца Тржан призна колку пати имала сексуален однос во 24 часа!

Во шоуто „АМИЏИ“ српската пејачка беше без влакна на јазикот! Новата исповест дојде откако водителот Огњен ја праша колку пати имала секс во рок од 24 часа.

Гоца Тржан после „броењето“ кажа дека тоа се случило многу одамна, и дека во рок од 24 часа имала 12 пати сексуален однос!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote