in

Продолжи снимањето на последната сезона од B99!

Снимањето на последната сезона од серијата Brooklyn Nine-Nine е продолжено, а веста ја соопшти актерката Melissa Fumero со селфи во кое можеме да ги видиме и останатиот екипаж.

Fumero, која го толкува ликот на Amy Santiago, објави фотографија заедно со Terry Crews (Terry Jeffords) и Andre Braugher (Captain Holt). Снимањето беше прекинато поради пандемијата, а сега е продолжено.

Осмата сезона воедно ќе биде и последната од серијата и се очекува да искочи во втората половина од 2021 година.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote