in ,

СлаткоСлатко

Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли се сакаат повеќе од 10 години и повторно ќе станат родители

Блејк Лајвли е бремена и го очекува четвртото дете со Рејнолдс, а парот веќе има три ќерки, Џејмс, Инез и Бети..

Бремената Блејк се појави на Форбс Пауер Женскиот самит и пред фотографите позираше во светкав мини фустан, кој го истакна нејзиниот труднички стомак.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote