in

КАКО ДА ГИ ИСКОРИСТИТЕ СТАРИТЕ ШИШИЊА? 7 интересни начина за рециклирање на старите пластични шишиња!

1. Мали вазни

2. Чинии за закуска

3. Стилски лустер

4. Саксии од шишиња за млеко

5. Издржливи јажиња од пластични кеси

6. Лустер од стари искористени пластични лазици

7. Гајба за пива како наткасна

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote