in

Седум најубави базени во светот! [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Додека седиме во заклучена Македонија и се држиме до последната надеж дека сè ќе биде повторно во ред, еден ден, ќе ве прошетаме, барем виртуелно, до најубавите базени на светот.

Сан Алфонсо дел Мар, Чиле

Golden Nugget Hotel, Лас Вегас

Терме ди Сатурнија, Италија

Como Shambhala Estate, Бали

Hotel Berg, Исланд

Marina Sands, Сингапур

Anantara Golden Triangle, Тајланд

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote