in

Северина го поддржа новиот претседател на САД со ЖЕШКА ФОТОГРАФИЈА! (ФОТО)

На социјалната мрежа Инстаграм, популарната Северина повторно го привлече вниманието на многумина. Таа објави фотографија во костим за капење обоен во боите на Американското знаме. Кога целата јавност е насочена кон новиот претседател на САД, Северина на фотографијата го означи Џо Бајден. Погледнете ја фотографијата подолу:

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote