in

Говорникот на митингот за поддршка на Трамп рече на народот „Ајде да се прегрнеме и да ја разносуваме короната“, и потоа се случи лошото!

На снимката снимена на митингот за поддршка на Трамп, говорникот ја повикува насобраната толпа да го „прегрне и зарази коронавирусот“. Луѓето веднаш почнаа да се прегрнуваат!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote