in

Ја направи грешката на својот живот кога сакаше да се пофали! Јутјуберот скокна од мостот во реката и си ја скрши главата! [ВИДЕО]

Американскиот јутубер Saa Fomba скокна во реката од мостот Пенибекер во државата Тексас и го скрши черепот. Некои корисници на социјалните мрежи го опишаа скокот на Фомба како „глупав“.

Јутјуберот од САД, Саа Фомба, во видеото што го сними за својот профил на Youtube, се искачи на мостот Пенибекер, кој се наоѓа во државата Тексас.

Тој пред да скокне кажа, „се надевам дека ова видео ќе ве мотивира да ги бркате вашите соништа. „Не гледам забава во нормалениот живот“, рече тој.

Fomba, кој исто така ги повика своите гледачи да ги „следат нивните соништа“, скокна од мостот Пенибекер во реката. Fomba, кој по скокот остана некое време нем, повика на помош.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote