in

Жените полудуваат по новиот изглед на славниот Бали-бег! [ФОТО]

Турскиот актер Бурак Озчивит, познат на домашната публика по улогата на Бали бег во серијата „Сулејман Величествениот“, го смени имиџот и ги полуде жените ширум светот со нови слики.

Фотографиите што ги објавува последните денови привлекоа внимание поради неговата нова фризура. Имено, актерот ги скрати косата и шишките, што очигледно уште повеќе им се допадна на жените, затоа што коментираат дека тој сега е уште „подобро момче“.

Лајковите под неговите објави многу зборуваат за тоа колку се луди жените за турските актери. Секоја од неговите фотографии има повеќе од половина милион лајкови.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote