in

СЛЕДНИОТ АГЕНТ 007 ЌЕ БИДЕ ЖЕНА! Видете како изгледа таа!

Беше потврдено дека Lashana Lynch ќе биде следниот 007. Ова е прв пат во историјата на франшизата, агентот 007 да биде игран од жена од црната раса. Lynch глуми во најновиот филм на Џејмс Бонд “No Time To Die” како агентот Naomi и нејзиниот лик е познат како агент 00, а сега се потврди дека таа е следниот 007.

Lynch даде изјава за Harper’s Bazaar кадешто таа рече дека нејзиното толкување на Црн 007 сака да биде 100% автентично. Неодамна годинава се појавија шпекулации дека токму Lynch ќе биде наследникот на 007, по што фановите реагираа негативно и актерката беше приморана да го избрише нејзиниот профил на Инстаграм. Додека следниот 007 е познат, сеуште не е познато кој ќе го замени Daniel Craig како популарниот шпиун Џејмс Бонд.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote