in

СМЕШНА НЕЗГОДА ПРИ ОБЕЛОДУВАЊЕ НА ПОЛОТ НА БЕБЕТО! [ВИДЕО]

Обидувајќи се на поинаков начин да го откријат полот на бебето што треба да се роди, плановите на двојката тргнаа на лошо. Пакетот што врзан со јаже падна на лицето на жената. Еве ги тие смешни моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote