in

Како ќе завршат натпреварите во следното коло на Премиер Лигата?

 • Прашање од

  Челзи против Кристал Палас

  • Челзи
  • Нерешено
  • Кристал Палас
 • Прашање од

  Евертон против Брајтон

  • Евертон
  • Нерешено
  • Брајтон
 • Прашање од

  Лидс против Манчестер Сити

  • Лидс
  • Нерешено
  • Манчестер Сити
 • Прашање од

  Леичестер против Вест Хем

  • Лестер
  • Нерешено
  • Вест Хем
 • Прашање од

  Арсенал против Шефилд Јунајтед

  • Арсенал
  • Нерешено
  • Шефилд Јунајтед
 • Прашање од

  Манчестер Јунајтед против Тотенхем

  • Манчестер Јунајтед
  • Нерешено
  • Тотенхем
 • Прашање од

  Астон Вила против Ливерпул

  • Астон Вила
  • Нерешено
  • Ливерпул

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote