in

Обиди се да го предвидиш исходот на натпреварите во ПЛ

 • Прашање од

  Евертон против Ливерпул?

  • Евертон
  • Нерешено
  • Ливерпул
 • Прашање од

  Челзи против Саутемптон?

  • Челзи
  • Нерешено
  • Саутемптон
 • Прашање од

  Манчестер Сити против Арсенал?

  • Манчестер Сити
  • Нерешено
  • Арсенал
 • Прашање од

  Њукасл против Манчестер Јунајтед?

  • Њукасл
  • Нерешено
  • Манчестер Јунајтед
 • Прашање од

  Тотенхем против Вест Хем?

  • Тотенхем
  • Нерешено
  • Вест Хем
 • Прашање од

  Леичестер против Астон Вила?

  • Леичестер
  • Нерешено
  • Астон Вила

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote