in

Одберете БРОД или КРОКОДИЛ и ние ќе ви кажеме неколку работи за вашиот карактер! (ТЕСТ)

  • Прашање од

    Што забележавте прво?

    • Крокодилот
    • Бродот

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote