in

Sophie Turner се соблече во нејзиниот нов филм! (ФОТО)

Актерката популарна по серијата Game Of Thrones, Sophie Turner се соблече во долна облека во нејзиниот најнов трилер Heavy. 24 годишната Британка, најпозната е по нејзината улога Sansa Stark во популарната серија на HBO.

Во новиот филм таа ја игра улогата на Maddie, девојка на дилер на дрога, Seven ‘Sev’ Max.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote