in

СРЦЕЗАТОПЛУВАЧКО ВИДЕО! Реакцијата на слоновите кога ќе го слушнат гласот на негувателот кој ги спасил!

На снимката снимена во Тајланд, слоновите спасени од рацете на малициозни луѓе и израснати со љубов и наклонетост покажуваат огромна реакција кога ќе го слушнат гласот на негувателот. Еве го видеото..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote