in

Студентите на универзитетот во Сан Диего можат да набават кит за тестирање Ковид-19 од машините за продажба на кампусот! [ВИДЕО]

Кит за тестирање ковид-19 беа ставени во автомати на универзитетот Сан Диего. Студентите практично можат да набават кит за тестирање од овој автомат.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote