in

КАЗНА – БАКНЕЖ! Полицаец е суспендиран затоа што бакнал жена наместо да ја казни за кршење на правилата на ковид -19! [ВИДЕО]

Во инцидентот во Перу, еден полицаец, кој требало да ја казни жената што излегла затоа што ги прекршила правилата за време на пандемија, бил снимен како ја бакнува таа жена.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote