in

Таблетот му експлодира во раце како бомба! [ВИДЕО]

Снимките ни доаѓаат од Турција. Сервисерот поправајќи го таблетот одеднаш се најде во ситуација каде можеше кобно да заврши. Еве за што станува збор..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote