in

Убавата тенисерка која не можеше да заработи од спортот го најде решението да ги продаде своите експлицитни видеа! [ФОТО]

19-годишната тенисерка Анџелина Граовац започна да заработува на друго поле бидејќи не можеше да ја обликува својата тениска кариера како што посакуваше. Младата атлетичарка започна да продава голи фотографии и видеа на сексуално изразената страница.

Граовац, кој освои само 9 победи на 37 натпревари и покрај тоа што беше професионален во 2018 година, стана член на страницата OnlyFans каде се продаваат голи фотографии и видеа и започна да ги продава своите фотографии и видеа таму.

Се наведува дека 19-годишниот Граовац, која можела да заработи само 3 илјади долари во текот на својата тениска кариера, ја зголемила заработката откако се приклучил на OnlyFans.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote