in

Филм за цунамито и земјотресот во Јапонија – FUKUSHIMA 50 (ТРЕЈЛЕР)

Fukushima 50 e Јапонска драма базирана според вистинската приказна за група на работници кои се соочуваат со нуклеарната централа во Фукушима, Јапонија откако беше погодена од земјотресот и цунамито. Трејлерот погледнете го подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote