in

Видео кое ќе направи да ви залади повеќе! Човек се лизга половина гол на замрзнато езерото во Амстердам! [ВИДЕО]

Со минусните температури во Амстердам, човекот кој се лизгаше на замрзнатото езеро го доживеа шокот од неговиот живот. Убавиот лизгач одеднаш се фати на мразот и се најде во водата. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote