in

Во новиот трејлер на Venom можеме да видиме како изгледа новиот негативец Carnage! (ВИДЕО)

Venom 2 на чело со Tom Hardy ќе биде новиот мегахит во кино салите наскоро. Во трејлерот можеме да видиме како изгледа популарниот негативец на Марвел Carnage. Погледнете во видеото подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote