in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 9 АПРИЛ 2024

Времето денес:

 

Претежно сончево и топло со слаб ветер од јужен правец.

Во Скопје сончево, тивко и топло.

Продолжува периодот на сончево и топло време со појава на мала до умерена локална облачност. Од четврток ќе дува умерен ветер од северен правец.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote