in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 17 МАРТ

Времето денес:

 

Умерено облачно со умерен, а долж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец.

Во Скопје умерено облачно со умерен ветер од северен правец.

 

Во следните денови ќе преовладува стабилно време со пораст на дневната температура.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote