in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 18 ЈУЛИ

Времето денес:

 

Претежно сончево и топло. Ќе дува слаб до умерен северен ветер кој ќе е поинтензивен на североистокот. УВ=8

Следува период на стабилно време. Дневната температура до утре ќе биде во благо опаѓање, а потоа ќе бележи позначителен пораст.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote