in

Вучиќ го покажа индексот: Жал ми е што не се сите десетки! [ФОТО]

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, денес се пофали дека го завршил првиот семестар во Средното спортско училиште со четири положени испити, од кои три се десетки, а една е деветка.

Својата слика со индексот Вучиќ ја објави на социјалните мрежи, во која се гледаат оценките.

„Првиот семестар го завршив во Средното спортско училиште со четири положени испити.“

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote