in

КОРИСТЕЛ ТЕШКИ ДРОГИ? Вук Моб падна на полиграф на најважното прашање, па вака се обиде да се оправда!

Тој сè уште негира дека користел наркотици!

Денес, Вук Моб беше подложен на полиграфско испитување по негова иницијатива, и вчера дојде моментот да се дознаат резултатите. Едно од најважните проблеми за него беше употребата на наркотици.

  • Дали некогаш сте консумирале тешки наркотици како кокаин и хероин – се поставуваше прашањето.
  • Не – беше одговорот на Вук, кој полиграфот го оцени како лажен.
  • Нема можност, не доаѓам во контакт со нив. Дојдов во ситуација да ми понудат, одбив. Ниту кокаин, ниту хероин, за прв пат пробав енергетски пијалоци на 23 години, бидејќи се плашам да не ми пукне срцето – рече Вук.
  • Слушнав дека влечеш кокс мртов пијан од женски гради? – праша Кристијан.
  • Не, јас не сум Ал Пачино да шмркам – рече Вук.

„Можеби не се сеќаваш, кога ќе се опиеш имаш ретроспективи“, рече Кристијан.

  • Се сеќавам на секое пијанство, имаше една ситуација. Не би си поставил прашање, сигурен сум во ова. Тоа беше ситуација кога јас и мојата поранешна свршеница бевме во станот, тоа го знае и мајка ми. Тој човек користел марихуана, тој бил видно возбуден, скокнал горе долу, му било чудно на марихуаната. Ме праша дали сакам дим, јас реков дека ќе го земам, тој рече дека има додаток, додава малку сол – рече раперот.
  • Психата е чудо. Можеби неговата психа реагираше на марихуаната, а тоа е еден вид дрога – рече Ивана Сашиќ.
  • Мајка ми знае за оваа ситуација, знае дека тој рече дека ја посолил – рече Вук.

Погледнете подолу за повеќе детали:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote