in

ВАНДА СЕ СОБЛЕЧЕ: Не можеше да ги сокрие нејзините бујни гради! (ФОТО)

Аргентинската манекенка Wanda Nara, која се занимавс асо менаџерство, се досадува во карантините на Париз. Скоро секој ден објавува заводливи фотографии на социјалните мрежи, и секој пат се повеќе и повеќе открива…

Заводливата плавуша, која е сопруга на фудбалерот Мауро Икарди, овој пат потполно го запали интернетот само со една фотографија. За само 12 часа собра скоро половина милион лајка а фотографијата можете да ја погледнете подоле:

„Остана само зима…“ напиша Ванда под фотографијата која собра над 550 илјади лајкови на Инстаграм.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote