in

Тајгер Вудс заврши во болница по тешка сообраќајна незгода! (ФОТО)

Тајгер Вудс беше итно пренесен во болница откако неговата кола се преврте во тешка сообраќајна незгода која се случи во Лос Анџелес. Ѕвездата на голфот беше дел од страотна сообраќајна незгода вчера. Очевидците велат дека неговото возило се превртело.

На социјалните мрежи протекоа фотографии од неговиот автомобил по незгодата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote