in

WTFWTF

БИЗАРНО! Се однесува како да е куче и заработува илјадници долари! [ВИДЕО]

Жена по име Џена Филипс заработува илјадници, па дури и стотици илјади долари глумејќи куче. Жената која го изгради својот живот на глума како куче се откажа од својата главна професија, оптичар, и стана феномен на социјалните мрежи со своите видеа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote