in

Daniel Radcliffe е засрамен од својата глума во Harry Potter!

Сите ние сме биле засрамени од нашите стари фотографии кои сме ги пронашле во семејните фото-албуми, но за среќа нив не мора да ги објавиме во јавноста. Тоа не е случајот со Daniel Radcliffe. Актерот на само 11 години го глуми Harry во франшизата Harry Potter.

Radcliffe, за време на интервјуто со Empire, даде интересна изјава. Тој рече дека е благодарен на искуството кое го имал за време на снимањето на филмовите и дека времето поминато со Harry Potter му помогнало понатаму во животот. Но и покрај тоа, Daniel додаде дека е екстремно засрамен од неговата глума во некои од сцените од филмовите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote