in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10 СЕПТЕМВРИ: Денеска среќата ви се насмевнува! Вагите имаат стомачни проблеми, Јарецот е уморен, Бикот нема волја за живот

ОВЕН

Може да очекувате понуда за соработка со странски земји. Имате добар ден за нови деловни зделки. Може да се надевате дека ќе сретнете личност која ќе покаже иницијатива кон вас. Хронични здравствени проблеми.

БИК

Ќе можете да постигнете значително подобрување кога станува збор за бизнисот. Се соочувате со многу добра фаза и за финансии. Иако зад себе имате многу разочарувања, вие продолжувате со потрагата по љубов. Немате здравствени проблеми.

БЛИЗНАЦИ

Можете да очекувате можност да постигнете деловна стабилност. Нови можности ќе ви се појават наскоро! Започнувањето на ново познанство на ова поле ви ја враќа вашата енергија и енергија! Се чувствуваш навистина добро. Склони сте кон алергии.

РАК

Имате многу стрес и промени пред вас кога станува збор за работата. Не ви е лесно да постигнете стабилност на работа. Чувствувате дека полека се оддалечувате од партнерот и дека вашата врска повеќе нема да биде иста. Можен е пад на имунитетот.

ЛАВ

Ве очекува период во кој ќе имате неизвесност на деловно поле што воопшто не ви одговара. Среќни сте со емоционалната ситуација. Се чувствувате убаво кога сте покрај вашиот партнер. Можен е пад на имунитетот.

ДЕВИЦА

Можете да очекувате дека ќе можете да ги спроведете плановите што ги имате за вашиот бизнис. Засега не ви е лесно да бидете целосно отворени за саканата личност, но тоа може да се промени со текот на времето … Проблеми со грбот.

ВАГА

Важно е навреме да научите одредена дипломатија во деловната комуникација. Ви се допаѓа личност која не покажала дали има чувства кон вас или не. Зголемете го внесот на магнезиум.

ШКОРПИЈА

Денес можете да очекувате сопирачки и блокади на полето на работата. Најдобро би било да не правите големи планови. Може да имате несогласување со партнерот. Честите грчеви и проблеми ве заморуваат. Внимавајте на забите.

СТРЕЛЕЦ

Избегнувајте какви било конфликти со законот, претпоставените или какви било прекршувања на правилата. Ако сте слободни, тоа е добар ден за ново познанство кое е поврзано со странство. Избегнувајте алкохол и опивање.

ЈАРЕЦ

Финансиите ви се нестабилни, па затоа сте загрижени и за вашата деловна ситуација. Можно е да сте прилично љубоморни и посесивни и вашиот став да му пречи на партнерот. Можни проблеми со дебелото црево. Посети доктор.

ВОДОЛИЈА

Можно е на ова поле да успеете да го реализирате планот што го имате и со кој ќе бидете задоволни. Можно е понекогаш да се сомневате во искреноста на вашиот партнер кон вас. Врската може полека да влезе во криза. Грижете се за вашите бубрези.

РИБИ

Ве очекува период во кој ќе бидете склони кон деловни проблеми, но и кон расправии и расправии со колегите. Потребно ви е малку време да се посветите на себе. Уморни сте од љубовни проблеми. Можна е настинка.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote