in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 МАРТ: Шкорпиите се во опасност од тајни непријатели, Бикот се води според срцето

ОВЕН

РАБОТА: Направете долгорочни деловни планови. Имате доза на оптимизам, но истовремено и доза на прагматизам. Очекувате успех.

ЉУБОВ: Пред вас е ново запознавање и флерт. Не сте сигурни за потенцијалот на врската, но сте отворени за нејзиниот развој.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

БИК

РАБОТА: Ве чека прилив на пари што ќе ги чувате во тајност. Флертувате на работа и уживате во опуштената атмосфера.

ЉУБОВ: Емоциите се разбудија и вие целосно им се предавате. Одите онака како што ве води срцето.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Ве чека разговор со претпоставен. Двајцата сте задоволни од тоа како се развива бизнисот.

ЉУБОВ: Уживате во таен флерт. Воопшто не ви пречи можноста да влезете во љубовен триаголник.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

РАК

РАБОТА: Одличен ден за состаноци и комуникација. Успевате да воспоставите нови договори кои работат во ваша корист.

ЉУБОВ: Вие сте прилично посесивни, но се обидувате да не покажете точно како се чувствувате кон вашиот партнер. Ако можевте, ќе го одделевте од пријатели и роднини.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

ЛАВ

РАБОТА: Ве очекуваат проблеми поврзани со комуникацијата и промената на плановите. Сметајте на ненадејни промени во последен момент.

ЉУБОВ: На ниво на манифест нема проблеми во бракот. Сепак, партнерот мисли дека сте ладни и ви недостасува вашата нежност.

ЗДРАВЈЕ: Лошо сте расположени.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Неочекуваните потешкотии лошо влијаат на вашата работна етика. Проблемите произлегуваат од насоки од кои воопшто не ги очекувате.

ЉУБОВ: Брачниот другар покажува доза на разбирање за вашите проблеми. Некој го сака. Би било добро да му посветите повеќе време на тоа.

ЗДРАВЈЕ: Ве чека пад на расположението.

ВАГА

РАБОТА: Постигнувате поголем успех на работа. Задоволни сте од деловните резултати и финансиската состојба.

ЉУБОВ: Ве чека ново познанство и флерт. Емоционалните потреби се потенцираат и ви треба партнер за да се чувствувате добро.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Пазете се од тајните непријатели, бидејќи тие само планираат да ве нападнат и оцрнат во јавноста.

ЉУБОВ: Би било добро да обрнете повеќе внимание на брачниот другар, бидејќи постои личност која е заинтересирана за тајна врска со него.

ЗДРАВЈЕ: Синусите се чувствителни.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Вие сте доста вредни и имате јасна визија за тоа што сакате да постигнете. Ако сте заинтересирани да добиете заем, користете денес за да аплицирате.

ЉУБОВ: Имате прилично сериозен став кон врската. Другата страна е склона кон флерт за кој не сте свесни.

ЗДРАВЈЕ: Нема промени во областа на здравството.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Фокусирани сте на подобрување на финансиите. Ве очекува одлична соработка со странски партнери.

ЉУБОВ: Склони сте на флертување. Се потенцираат емоционалните потреби. Треба да се чувствувате сакани.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Ве очекуваат предизвици во областа на работата. Имате потенцијал да ги решите. Проблемот е во вашата несигурност.

ЉУБОВ: Не сте сигурни во верноста на брачниот другар. Се правите дека сè е во ред, но внимателно ја набудувате вашата сакана.

ЗДРАВЈЕ: Ве очекуваат проблеми со варењето на нервите.

РИБИ

РАБОТА: Ве чека поголем успех на работа. Имате одлична интуиција која ви кажува какви чекори да преземете.

ЉУБОВ: Вашите емоции работеа напорно. Единствениот проблем е што можната врска доведува до тајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote