in

ГО ЗАПАЛИ АВТОМОБИЛОТ! Руски Јутубер го запали својот Mercedes!

Неодамна на Јутуб беше објавено видео од рускиот блогер Михаил Литвин како запалува својот Mercedes AMG GT 63 S.

Како што е наведено во описот на видеото, автомобилот се расипувал многу пати и официјалниот дилер не сакал да се погрижи за тоа, па Михаил реши да го запали автомобилот!

Причината е бизарна! Вратите на автомобилот не функционирале добро..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote