in ,

СмешноСмешно

Момче подготвено за 5 минути слава, но доживеало големо разочарување (Видео)

На социјалните мрежи кружи објава од новинарката Жаклин Матер на која е забележана ситуација која ја доживеала за време на снимање на една репортажа.

Додека таа снимала репортажа за „FOX 5“ во Мериленд, САД, зад неа се појавило дете кое започнало да вреска.

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote