in

МАРВЕЛ: Пристигнува нов НЕГАТИВЕЦ после ТАНОС!

MCU (Marvel Cinematic Universe) се подготвува за новата фаза на филмовите за суперхерои. Според изворите, Марвел веќе пронајде актер што ќе го глуми новиот негативец Канг. Имено Jonathan Majors потпишал договор за толкување на улогата Kang the Conqueror. Овој лик се очекува да се појави во Ant-Man 3.

Оваа година сеуште очекуваме филм на Марвел. Поради пандемијата снимањето на Black Widow беше прекинато, но веќе е објавено дека филмот ќе искочи на 28 Октомври, 2020.

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote