in

Новиот филм на Тор конечно започна со продукција во Австралија!

Холивудската суперѕвезда Крис Хемсворт преку социјалната мрежа Инстаграм ги извести фановите дека продукцијата за најновото продолжение на филмот за „Богот на грмотевицата“ започна со снимање во Австралија.

Според првичните планови, Марвеловиот филм требаше да започне со снимање минатиот Август, но поради пандемијата студиото на Дизни одлучи да ја одложи продукцијата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote