in

ПОПЛАДНЕВНА ДОЗА ХУМОР! КАКО ДА „НЕ“ ЗАДРЖИТЕ БАЛАНС НА ХОВЕРБОРД! [ВИДЕО]

Секој почеток е тежок. Жената од видеото се потруди да се скачи и провози на ховербордот. Но работите не тргнаа идеално!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote