in

Пристигна трејлерот за најновиот филм на Марвел! (ВИДЕО)

Eternals е филм на Марвел кој наскоро ќе го гледаме во кино салите. Актерската екипа и одличната приказна го прави филмот многу атрактивен за љубителите на суперхероите. Погледенете како изгледа подолу:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote