in

СЕ ЗА ФОТОГРАФИЈА! Манекенката што се качуваше по карпите изгуби рамнотежа и падна во езерото!

Австралискиот модел Alex Baxter се искачи на карпата крај езерото заради позирање. Таа беше предмет на исмевање поради овој пад.

Додека Алекс се обидуваше да ја направи најдобрата поза на карпата на која се искачуваше, таа одеднаш ја изгуби рамнотежата и падна во водата. По падот и се прогледа долната облека и нозете.

Коментарите не стивнаа по објавеното видео!

BONUS

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote