in , ,

Што?Што?

Синот на Меси фрли мастика кон аргентински навивачи

Целото семејство на Лионел Меси е во Катар каде што го следи неговиот последен Мундијал во кариерата како фудбалер. Сега поради едно видео на социјалните мрежи во центарот на вниманието се најде синот на Меси, Матео.

 

Антонела во прв момент не го забележа, но набрзо сфати што направи и го предупреди за недоличното однесување.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote