in

УбавоУбаво СлаткоСлатко СмешноСмешно WTFWTF НервозенНервозен Што?Што?

Каков вид на човек сте вие? (КВИЗ)

 • Прашање од

  Дали се согласуваш со останатите?

  • Се согласувам само со луѓето кој ги сакам
  • Можам да направам муабет со секого
  • Не, не можам да ги разберам луѓето
 • Прашање од

  Која работа би ја одбрал?

  • Професор
  • Спортист
  • Доктор
 • Прашање од

  Дали плачеш на тажни филмови?

  • Секогаш
  • Никогаш
  • Не гледам тажни филмови
 • Прашање од

  Колку држави имаш посетено?

  • 0-2
  • 3-7
  • Повеќе од 8
 • Прашање од

  Дали сте попаметни од другите?

  • Не сум сигурен
  • Да
  • Не, но надополнувам со работењето
 • Прашање од

  Дали се обидуваш да гледаш на работите од друга перспектива?

  • Секогаш
  • Не, но ако сакам можам
  • Зошто би сакал да го правам тоа?ж

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

1 поен
Upvote Downvote