in

Кој лик од Game of Thrones сте вие? (ТЕСТ)

 • Прашање од

  Која од следните реченици најмногу се однесува на тебе?

  • Љубовта може да се купи
  • Посакуваш нешто што не можеш да го имаш
  • Веруваш во вистинска љубов
  • Сакаш луѓето да ти угодуваат
  • Имаш потешкотии да комуницираш со спротивниот пол
 • Прашање од

  Одбери песна:

  • Bastard – Tyler The Creator
  • I Just Can’t Wait To Be King – The Lion King
  • Killing Me Softly – The Fugees
  • Talk Dirty To Me – Poison
  • I’m Not A Girl, Not Yet A Woman – Britney Spears
 • Прашање од

  Одбери емоџи:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 • Прашање од

  Одбери спорт

  • Кошарка
  • Стрелање
  • Одбојка
  • Тркање со коњи
  • Рагби
 • Прашање од

  Одбери филм:

  • Cruel Intentions
  • War Horse
  • The King’s Speech
  • The Hunger Games
  • How To Train Your Dragon
 • Прашање од

  Одбери животно:

  • Волк
  • Лав
  • Змеј
  • Елен
  • Октопод

Сакате и вие да создадете ваш квиз? Направете ваш пост!

Коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote